Skip to main content

Kim jest Bill Williams....?

Obecnie Bill M. Williams to emerytowany założyciel i dyrektor firmy "Profitunity Trading Group" którą założył w 1984 roku. Bill Williams jest także uważany za praojca nowoczesnej psychologii handlu w połączeniu z zastosowaniem analizy technicznej i teorii chaosu na giełdach akcji czy surowców. Jest także twórcą grupy wskaźników (aligator, fraktale, accelelator, awesome, gator, facilitation etc.) które zostały osobno wydzielone na platformie handlowej MT4.

Bill Williams ma ponad 52-letnie doświadczenie jako trader na giełdzie surowców oraz ponad 25 lat doświadczenia w nauczaniu jako wychowawca handlowy. Wykształcił tysiące traderów w ponad 60 krajach na wszystkich kontynentach, a także tysiące innych przedsiębiorców, którzy czytają jego trzy najlepiej sprzedające się książki, które przyczyniły się do wspierania jego unikalnej koncepcji handlowej.

-Trading Chaos
-New Trading Dimensions
-Trading Chaos: drugie wydanie
Dostępny jest także zbiór cytatów i aforyzmów Billa Williamsa oraz jego porad handlowych:
-Traders Troubleshooting Tools

Trading haos 1-bill williamsTrading haos 2 second edition-bill williamsNew trading dimenssions - bill williamsTraders Troubleshooting Tools - bill williams

Bill Williams jest również znany z wielu lat jakie poświęcił roli wykładowcy. W latach 80-tych i 90-tych wykładał na konferencjach handlowych na całym świecie wśród silnej grupy przedsiębiorców na wysokim szczeblu i kolegów, takich jak Larry Williams i Jake Bernstein. Wykładał na seminariach w całej Europie, Azji i Stanach Zjednoczonych swoja metodologiię tradingu. Nauczał jej w Profitunity, Home Study Course oraz udzielał prywatnych porad.

Autor: Dariusz Kaniewski
  • Kliknięć: 5181